+38 044 338 00 43
До сайту університету

Звернення директора

Приймальна директора:

Телефон: +38 (044) 338 00 42

Email:

Адреса: проспект Академіка Глушкова, буд.42 В, м. Київ, Україна – 03187

Шановні абітурієнти та студенти!

Саме зараз,час переосмислити медицину.

Всі відчувають кризу, й в цій сфері найбільше. Адже здоров‘я
– найцінніше що у нас є.

І де зародитись новому? Тільки в університеті! Саме докорінна зміна підходу до навчання майбутніх медиків – єдиний шлях до реформування охорони здоров‘я в Україні.

Девізом нашого університету є вислів «Docendo discimus», що означає «Навчаючи навчаємося». У цих давніх мудрих словах відображене наше прагнення не тільки передавати безцінні наукові і культурні здобутки від покоління до покоління, а постійно удосконалюватися у вихованні конкурентноспроможних фахівців, справжньої інтелектуальної еліти України.

Європейська медична школа – це місце,  з абсолютно новим підходом до навчання лікарів. Ми взяли європейські навчальні плани, створили потужну бібліотеку з світовими медичними підручниками, запросили викладати прогресивних лікарів, які бачать медицину «по-новому» й готові поділитись досвідом, навчити, й підготувати абсолютно інше покоління медиків. З першого року навчання студенти завдяки новому обладнанню  записують серцевий ритм, вчаться описувати рентген-знімки на анатомії, й освоюють ази практики на клінічних кафедрах та численних курсах за вибором.

В Європейській медичній школі навчають майбутніх медиків розуміти аналізи, бачити зміни на знімках, користуватись «телемедициною», розвиватись в привентивній, антиейджинг медицині, нутриціології, інтервенційній кардіології, пластичній хірургії, при потребі вільно консультуватись з іноземними колегами англійською мовою.

Навчально-науковий інститут «Європейська медична школа» реалізовує  практично-орієнтовані програми, розроблені на основі об’єднання досвіду провідних зарубіжних та вітчизняних університетів по підготовці магістрів медицини, визначає навчальні дисципліни, які змінюють способи мислення та мають трансформаційний вплив на медичну галузь. Наші програми розраховані на амбітних динамічних студентів, бажаючих увійти в нову для себе професійну область в сфері медицини, які вміють планувати свій час і концентруватися на виконанні інтелектуальних завдань.

Директор навчально-наукового інституту “Європейська Медична Школа”

Давтян Лена Левонівна

д.фарм.н., професор

Контакти
Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, 42 / 03187
+38 044 338 00 43