+38 044 338 00 43
До сайту університету

Адміністрація

Адміністрація

ЛІТВІНОВА НАТАЛІЯ ЮРІЇВНА – кандидат медичних наук, доцент.

У 1996 р. закінчила з відзнакою Львівський державний медичний університет імені Данила Галицького за спеціальністю «Лікувальна справа». По його закінченні з 1996 по 1999 рр. проходила навчання в магістратурі за спеціальністю «Онкологія і онкохірургія» на кафедрі онкології Львівського державного медичного університету імені Данила Галицького.

У 1999 р. Н.Ю. Літвінова запрошена завідувачем кафедри хірургії № 4 НМУ імені О.О.Богомольця професором В.Г.Мішаловим на посаду асистента кафедри, з 2013 р. працює доцентом на тій же кафедрі. Стажувалася у Віденській університетській клініці за спеціальностями “Серцево-судинна хірургія”, “Трансплантологія” в 2003 і 2004 рр.У 2005 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю «Серцево-судинна хірургія» в Науково-дослідному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова на тему «Хірургічне лікування атеросклеротичних оклюзійно-стенотичних уражень брахіоцефальних артерій у хворих з супутньою ішемічною хворобою серця».

Є лікарем вищої категорії за фахом «Хірургія».

Має значний досвід оперативних втручань у невідкладній і плановій хірургії. Володіє сучасними методами діагностики і хірургічного втручання, займається науковою та винахідницької роботою.

Має близько 150 друкованих робіт, 10 деклараційних патентів на винаходи з проблем діагностики та лікування судинної патології, є співавтором навчальних посібників «Лекції з госпітальної хірургії» у трьох томах, «Практикум з хірургії – модуль 1, 2, 4». Бере участь у наукових конференціях з судинної хірургії.

У 2011 р закінчила з відзнакою Київський Національний університет
ім. Т.Г.Шевченка, юридичний факультет.

Н.Ю.Літвінова закінчила роботу над виконанням докторської дисертації на з проблем застосування стовбурових клітин і факторів росту клітин у лікуванні нерекоструктабельної хронічної критичної ішемії нижніх кінцівок. Виступала із доповідями про проведену у рамках дисертації роботи на конференціях судинних хірургів. Нагороджена почесною грамотою Київської міської ради профспілки працівників охорони здоров’я та міської ради профспілок м. Києва «За вагомий особистий внесок у розвиток хірургії та високий професіоналізм».

3 2008 р. є секретарем журнал «Серце і судини», з 2006 р. редактором англійських текстів в журналі “Хірургія України”.

У 2015 р. отримала звання доцента кафедри хірургії №4.

Нагороджена орденом св. Великомучениці Варвари від Української православної церкви за допомогу пораненим на Майдані в 2014 р.

З 2015 р. читає лекції з  клінічної анатомії на англійській мові студентам-іноземцям. У 2015 р. пройшла тестування у центрі British council та отримала рівень В2. Має сертифікат референта-перекладача медичної літератури. У 2015 р. успішно пройшла навчання з удосконалення систем управління у вищому навчальному закладі та навчальний курс із підготовки внутрішніх аудиторів системи управління якістю.

З 2014 р.- заступник декана медичного факультету №2 НМУ імені О.О. Богомольця.

З 2015 р.-декан медичного факультету №2 НМУ імені О.О. Богомольця.

 Квітень 2019- директор Інституту медицини Київського міжнародного університету

У вересні 2020 р. очолила ННі "Європейська медична школа"

Контакти
Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, 42 / 03187
+38 044 338 00 43