+38 073 635 38 09
До сайту університету

222 Медицина

Освітня програма "Медицина"

Інтерв’ю з гарантом освітньої програми з проректором з наукової роботи МЄУ, доктором наук, професором Савицьким Іваном Володимировичем.

У Міжнародному Європейському Університеті гаранти освітніх програм виступають своєрідними мотиваторами освітнього процесу та новаторами наукових ідей.

Іван Володимирович – висококваліфікований фахівець, провідний вчений в галузі патофізіології, представник однієї з найвидатніших шкіл України – Одеської.
Під його керівництвом виконано 6 кандидатських дисертацій, до захисту готуються 3 докторські й 4 кандидатські.

Під проводом професора студенти неодноразово ставали переможцями та призерами студентських олімпіад, а 4 учні за високопрофесійні та оригінальні роботи були нагороджені іменними стипендіями Національної академії медичних наук України.

Іван Володимирович Савицький – член спеціалізованої вченої ради при Науково-дослідному інституті очних хвороб та тканинної терапії ім. В.П.Філатова, член редакційних колегій низки медичних часописів.

Автор понад 350 наукових робіт, в тому числі 5 монографій: «NO-залежні механізми стимуляції репродуктивної системи самців» (2001), «Нирки та радіація» (2006), «Патофізіологічні та клінічні аспекти патології сполучної тканини» (2015); «Патогенез ендотеліальної дисфункції та окислювального стресу при перитонітах» (2020), «Патофізіологічні механізми розвитку постгепорагічних анемій при крововтратах у гінекологічній практиці» (2020), Автор 2 підручників з патологічної фізіології для студентів-іноземців англійською мовою (2014, 2020 роки).
Савицький І.В. є видатним винахідником – за його участю зареєстровано 22 патенти.

Наукові здобутки Івана Володимировича високо оцінені вченою громадою України – у 2019 році він був нагородженій медаллю ім. В.В. Підвисоцького «За високі наукові досягнення».

Студентський парламент Університету долучився до вебінару “Еразмус+ Молодь та Європейський корпус солідарності: оновлення умов у 2023 році»
Підсумки конференції студентів
Науково-педагогічні працівники МЄУ увійшли до складу редколегії журналу Disaster and Emergency Medicine Journal (DEMJ)
Вітаємо у складі ради сприяння розвитку Університету доктора Рауль Хуарес-Вела.
23 січня 2023 року о 14.00 відбулася онлайн-зустріч щодо участі у грантових програмах
Вітаємо в складі ради сприяння розвитку Міжнародного Європейського Університету професора Френка Пікока.
Вітаємо Симонця Євгенія Миколайовича у команді МЄУ на посаді директора навчально-наукового інституту «Європейська медична школа».
До ради сприяння розвитку Міжнародного Європейського Університету долучився доктор Карлос Гарсія Росас
Контакти
Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, 42 / 03187
+38 073 635 38 09