Організація освітнього процессу у ЄМШ

ОПИС НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ В УНІВЕРСИТЕТІ

Освітній процес в університеті – це інтелектуальна, творча діяльність у сфері вищої освіти і науки.

Цей процес спрямован на передачу і засвоєння знань; на примноження і використання умінь.

Він формує компетентності у студентів, а також сприяє формуванню гармонійно розвиненої особистості.

Мета освітнього процесу полягає у реалізації особистісного потенціалу людини, розвитку її творчих здібностей, підготовці компетентних фахівців, здатних задовольняти потреби особи і суспільства, конкурентоспроможних на національному та міжнародному ринках праці.

Освітній процес базується на принципах науковості, гуманізму та демократизму. Він органічно єднає освітнью і наукову діяльності, зв’язок теорії і практики.

Графік навчального процесу визначає календарні терміни семестрів, навчальних занять, екзаменаційних сесій, практик, канікул на кожний рік навчання за певною освітньою програмою. Він включає підготовку атестаційних робіт, випускної атестації студентів. У графіку наводиться таблиця зведеного бюджету часу (у тижнях).

ГРАФІК НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ

Далі додається графік навчального процесу на 2020-2021 навчальний рік.