11 лютого в МЄУ відбулась зустріч за участю викладачів, студентів і зовнішніх стейкхолдерів

11 лютого 2021 року на кафедрі менеджменту та економіки Навчально-наукового інституту «Європейська школа бізнесу» Міжнародного європейського університету відбулась робоча зустріч за участю викладачів кафедри, студентів кафедри і зовнішніх стейкхолдерів.

Відбувся обмін думками щодо змісту освітньо-професійних програм «Менеджмент» та «Менеджмент і бізнес-адміністрування» за спеціальністю 073 «Менеджмент», змісту конкретних освітніх компонент, переліку професійних компетенцій, важливих на сучасному ринку праці.

Було розглянуто широке коло питань, що стосуються індивідуальної освітньої траєкторії студентства та перспектив подальшого розвитку зазначених освітньо-професійних програм.

Стейкхолдери висловили підтримку щодо напрямків розвитку кафедри та готовність до подальшої співпраці, вказали на недоліки та сильні сторони спеціальності, розповіли про конкретні навички, якими повинні володіти сучасні фахівці.

Зустріч зі стейкхолдерами – це завжди нові ідеї, нові можливості та крок до змін!