Міжнародний Європейський Університет постійно розширює зв’язки в межах України.

17 лютого 2021 р. підписано договір про співпрацю між Міжнародним Європейським Університетом та Національним університетом "Чернігівський колегіум" імені Т. Г. Шевченка.

Договір передбачає здійснення таких видів діяльності:
- обмін досвідом при формуванні змісту освіти в системі підготовки фахівців;
- оформлення науково-методичної документації;
- ефективне використання навчально-лабораторної бази;
- співпраця між студентами, аспірантами, докторантами та викладачами;
- проведення спільної науково-дослідної роботи тощо.

Укладений договір передбачає також встановлення індивідуальних творчих контактів, видання спільних наукових праць, проведення спільних культурних, спортивних заходів тощо.

Створюємо нову освіту разом й чекаємо на нові спільні проекти.