+38 044 338 00 43
До сайту університету

Новини та події

Міжнародний Європейський Університет пройшов щорічний аудит системи менеджменту якості ISO 9001:2015

Ми пройшли щорічний аудит системи менеджменту якості ISO 9001:2015 відповідно до міжнародного стандарту, підтвердивши сертифікат отриманий у 2020 році.

Сертифікат підтверджує, що система менеджменту якості Міжнародного Європейського Університету стосовно вищої освіти й інших видів освіти відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015 «Системи менеджменту якості. Вимоги».

Дякуємо кожному підрозділу, кожному співробітнику за впровадження політики якості у кожний процес, який відбувається в МЄУ.

Ми підтвердили якість системи менеджменту надання освітніх послуг та контролю ризиками.

Міжнародний відділ МЄУ пропонує студентам оформити міжнародний студентський квиток ISIC.

ISIC карта – єдиний визнаний міжнародний студентський квиток, який надає знижки, спеціальні пропозиції, різні пільги та багато іншого.

📍Які переваги?

💥 Міжнародний квиток
ІSIC – це єдине визнане міжнародне посвідчення, яке підтверджує статус учня/студента в усьому світі та відкриває для тебе світ знижок та привілеїв, акцій та спеціальних пропозицій.

💥 Знижки та акції
Знижки на авіаперельоти, проживання в готелях і хостелах. Відвідування зі знижками кінотеатрів, аквапарків, закладів культури, центрів розваг і клубів. Знижки в кафе, ресторанах і барах.

💥 Особливі привілеї
Привілеї на додаткову освіту, мовні курси, тренінги та майстер-класи. Знижки на покупку турів, страхування і навчання за кордоном. Безкоштовний вхід у музеї, театри і культурні центри світу.

💥 Be like ISIC
Бути як ISIC – це бути в курсі подій, відвідувати цікаві та корисні заходи, вміти відпочивати та веселитися, смачно їсти, займатися спортом, подорожувати, займатися самоосвітою та розвиватися.

З міжнародним студентським квитком ви матимете знижки у 137 країнах світу 😱

📍Що потрібно для оформлення?
Фото 3х4
Копія паспорту

📍Вартість: 500 грн

Охочі, які бажають оформити картку звертайтесь у 414 кабінет.

Наблизити Україну до найкращих європейських стандартів верховенства права та захисту прав і свобод людини, є одним із зобов'язань, взятих нашою країною для інтеграції в ЄС.

Міжнародний Європейський Університет запрошує до участі в науково-практичній конференції, присвяченій 25-й річниці Конституції України.

28 червня 1996 Верховна Рада України прийняла Основний закон - першу Конституцію новітньої Української держави.

У непростий для нашої держави час, як ніколи раніше, ми розуміємо важливість Основного Закону і осмислюємо відповідальність за кожен свій крок на шляху реалізації ключових його принципів.

Конституція - має фундаментальний характер, закріплює основи суспільно-економічного ладу держави, національно-територіального устрою, організації та систему державної влади і місцевого самоврядування, визначає основні права, свободи, обов'язки людини і громадянина, створює політико-правові умови формування структур громадянського суспільства.

Винятковість Конституції, як правового документа, перш за все в тому, що в своїх кращих історичних зразках, вона актом не стільки держави, скільки громадянського суспільства.

Міжнародний Європейський Університет не тільки впевнено відкриває двері в майбутнє, і гарантує якісну освіту за європейськими стандартами, а займає активну позицію в науковому світі, організовуючи різні наукові програми, для висвітлення актуальних питань. З такою метою, ми проводимо науково-практичну конференцію, присвячену 25-й річниці Конституції України.

Тема конференції: «25-річчя Конституції України: національна традиція і європейські стандарти конституціоналізму».

Мета:

- Наблизити Україну до найкращих європейських стандартів верховенства права та захисту прав і свобод людини, є одним із зобов'язань, взятих Україною при вступі до Ради Європи, так само як і однією з вимог вступу в ЄС.

- Вивчення і обговорення нових наукових і прикладних задач досліджень в різних областях правової науки. Обмін думками щодо їх застосування і реалізації.

- Обмін досвідом правозастосування в різних галузях права.

Тематичні напрямки роботи конференції:

1. Науково-практична парадигма констітуціоналізаціі процесу європейської інтеграції.

2. Соціально-правові стандарти і демократичні цінності в сучасній Конституції України.

3. Конституційний процес в контексті європейської інтеграції України.

4. Конституційні основи економічної системи України.

5. Конституційний діалог: доступність і якість вищої освіти.

6. Роль Конституції України в формуванні системи охорони здоров'я в Україні.

7. Конституційна реформа судових і правоохоронних органів України.

8. Соціологічний аналіз актуальних проблем сучасного суспільства.

Початок конференції: 22 червня 2021

09:00 - 10:00 - реєстрація учасників та ЗМІ

Місце проведення: Приміщення Інституту проблем математичних машин і систем Національної академії наук України, 4 - поверх, актовий зал, за адресою проспект Академіка Глушкова, д., 42 Київ.

Для участі в конференції просимо Вас до 21 червня, надіслати електронною поштою заявку на участь та тези доповіді.

Збірник матеріалів конференції планується розмістити на офіційному сайті МЕУ.

Робоча мова конференції: українська, російська, англійська.

12 червня на базі Міжнародного Європейського Університету відбудеться конференція з профайлінгу, на якій буде презентуватись відкриття Українського об'єднання профайлерів.

Запрошуємо всіх, кому цікава тема профайлінгу, а також тих, хто вже працює в цій сфері.
На конференції ми розглянемо:
🔺що охоплює профайлінг;
🔺його застосування в різних сферах діяльності;
🔺розберемо кілька кейсів.

Буде цікаво й інформативно, оскільки серед спікерів будуть такі професіонали як: практики-профайлери, поліграфологи, психологи, фахівці служби безпеки, фахівці з кібербезпеки.

📢 Захід проходитиме в онлайн і офлайн-режимі.
🕛 з 12.00 до 15.00.

❗Кількість місць обмежена, тому якщо у Вас є бажання потрапити на захід офлайн і поспілкуватися з фахівцями наживо - напишіть про це в месенджер для бронювання місць.
Посилання для реєстрації на конференцію:
https://mnlp.cc/mini?domain=profilingua&id=2

❕Відтепер на базі МЄУ проходитимуть тренінги з профайлінгу на постійній основі. Безкоштовно для студентів та викладачів МЄУ.

«25-річчя Конституції України: національна традиція та європейські стандарти конституціоналізму».

Тематичні напрями роботи конференції:

1. Науково-практична парадигма конституціоналізації процесу європейської інтеграції.
2. Соціально-правові стандарти та демократичні цінності в сучасній Конституції України.
3. Конституційний процес в контексті європейської інтеграції України.
4. Конституційні основи розвитку економічної системи України.
5. Конституційний діалог: доступність та якість вищої освіти.
6. Роль Конституції України в формуванні системи охорони здоров’я в Україні.
7. Конституційна реформа судових та правоохоронних органів України.
8. Соціологічний аналіз актуальних проблем сучасного суспільства.

Майбутня подія об’єднає креативну молодь і науковців, а також стане традиційним майданчиком для дискусії представників органів державної влади, наукових, освітніх і громадських організацій.

Мета конференції - наблизити Україну до кращих європейських стандартів верховенства права та захисту прав і свобод людини, що є одним із зобов’язань, взятих Україною при вступі до Ради Європи, так само як і однією з вимог вступу до ЄС.
Робоча мова конференції: українська, російська, англійська.
Електронна версія збірника у форматі PDF буде розміщена на сайті Міжнародного Європейського університету по завершенню конференції.

Для участі в науковому заході запрошуються наукові та науково-педагогічні працівники, докторанти, аспіранти, співробітники судових та правоохоронних органів, органів державної влади та місцевого самоврядування України й інших країн.

Міжнародна науково-практична конференція відбудеться 22 червня 2021 року об 11 годині в Міжнародному Європейському Університеті за адресою проспект Академіка Глушкова, буд., 42 В, м.Київ, Україна – 03187.


За додатковою інформацією звертайтеся:
+380636548430 Гарячун Вероніка Олександрівна
Офіційний веб-сайт: www.ieu.edu.ua

Чергове засідання ректорату Міжнародного Європейського Університету, розпочалося з приємного — тепло привітали наших колег-ювілярів, вручивши подяки й премії.
Адміністрація й колектив МЄУ щиро вітає та бажає нових відкриттів та перемог. Нехай кожен рік вашого життя відкриває нові горизонти та приносить хороші події.
Контакти
Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, 42 / 03187
+38 044 338 00 43