МЄУ на виставці "Сучасні заклади освіти"

Сьогодні пройшов перший день виставки «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ» у Київському Палаці Спорту.

Учні, батьки, студенти мають можливість отримати вичерпну інформацію щодо особливостей вступу, програм навчання, напрямів підготовки й спеціальностей, проходження практики, розвитку інфраструктури, можливостей навчання та працевлаштування в Міжнародному Європейському університеті.

📍Локація: Київ, Палац Спорту, Спортивна площа, 1 (метро «Палац спорту»), вхід №2, другий поверх.

📅Дати та час:
26-27 травня – 10:00-18:00,
28 травня – 10:00-14:00.

▫️Вхід безкоштовний.

Приходьте! Залишилось два дні.
Ми маємо багато цікавого для вас!