Візит проректора МЄУ до Анатівки в рамках підписаного Меморандуму про співпрацю

Візит проректора Міжнародного Європейського Університету до Анатівки в рамках підписаного Меморандуму про співпрацю.

22 квітня 2021 року в рамках підписаного Меморандуму про співпрацю проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв'язків МЄУ Наволокіна Алла Сергіївна склала візит до унікального містечка Анатівка.

Анатівка - поселення для єврейських біженців з Луганської та Донецької областей, засноване головним рабином України Моше Реувеном Азманом. На зустрічі адміністрація МЄУ ознайомилась із освітньою діяльністю поселення, відвідавши новітню загальноосвітню школу, в якій навчається близько 200 дітей. Основною темою у контексті переговорів стало обговорення можливості відкриття в Анатівці філіалу Міжнародного Європейського Університету.

Нагадаємо, що в березні МЄУ підписав Меморандум про співпрацю з Головним рабином України Моше Реувеном Азманом, що має на меті співробітництво в сфері організації, удосконаленні і забезпеченні учбового процесу, науково-дослідної роботи, розвитку культурних зв’язків, сприяння вступу в університет осіб єврейської національної общини й громадян Ізраїля.

Сьогодні ця діяльність отримала новий імпульс до розвитку.