Теплі привітання наших колег-ювілярів

Чергове засідання ректорату Міжнародного Європейського Університету, розпочалося з приємного — тепло привітали наших колег-ювілярів, вручивши подяки й премії.
Адміністрація й колектив МЄУ щиро вітає та бажає нових відкриттів та перемог. Нехай кожен рік вашого життя відкриває нові горизонти та приносить хороші події.
Attention! The only official website of the INTERNATIONAL EUROPEAN UNIVERSITY
Урочисте вручення дипломів здобувачам вищої освіти освітнього ступеня «Магістр»
АННА ХОЛОДНИЦЬКА ВИСТУПИЛА НА ІНТЕНСИВІ З ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВІД ГО «ПРОГРЕСИЛЬНІ»