28 вересня 2020 року

європейської медичної школи
Наталія Юріївна Літвінова

Дорогі студенти!

Вітаю вас із вступом до міжнародного європейського університету!

Окремо хочу звернутися до тих, хто обрав європейську медичну школу.

Колеги! Мене дуже тішить, що ви обрали саме цю спеціальність, адже я щиро вважаю, що це - найшляхетніша справа на землі. Важка і фізично і ємоційно тільки ця справа дає відчуття, що ти потрібний, що ти здатний допомогти людям зберігти найцінніше , що в нас є - здоров'я і життя. Пам'ятайте про те, що ми не тільки цілителі, але й науковці. Це і символізує білий халат, що прийшов із лабораторії, коли наука увійшла до медицини , до того часу було чимало недосвідчених шарлатанів.

Отже, як символ обраної професії, прошу вас одягнути халати і сподіваюся, що ви пронесете ідеали гуманізму та науки через весь свій лікарський шлях!

Новини та події
Міжнародний Європейський Університет підписав договір про співробітництво з Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу.
Угода про співпрацю з Всеукраїнською асоціацією громад
підписано договір про співпрацю між Міжнародним Європейським Університетом та Національним університетом "Чернігівський колегіум" імені Т. Г. Шевченка
Наш студентський парламент працює і в лютий мороз, і в снігову заметіль і під час сесії
Міжнародний Єврейський Університет розширює коло стратегічного партнерства
11 лютого в МЄУ відбулась зустріч за участю викладачів, студентів і зовнішніх стейкхолдерів
Запрошуємо студентів до бібліотеки Міжнародного Європейського Університету
Сьогодні в МЄУ відбулось нагородження викладачів згідно з результатами анкетувань студентів щодо якості викладання дисциплін.