Новини та події
Міжнародний Європейський Університет підписав договір про співробітництво з Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу.
Угода про співпрацю з Всеукраїнською асоціацією громад
підписано договір про співпрацю між Міжнародним Європейським Університетом та Національним університетом "Чернігівський колегіум" імені Т. Г. Шевченка
Наш студентський парламент працює і в лютий мороз, і в снігову заметіль і під час сесії
Міжнародний Єврейський Університет розширює коло стратегічного партнерства
11 лютого в МЄУ відбулась зустріч за участю викладачів, студентів і зовнішніх стейкхолдерів
Запрошуємо студентів до бібліотеки Міжнародного Європейського Університету
Сьогодні в МЄУ відбулось нагородження викладачів згідно з результатами анкетувань студентів щодо якості викладання дисциплін.