+38 044 338 00 43
До сайту університету

Вітаємо вас на сайті

Заповніть форму
Обов'язково вкажіть ваше ім'я
Обов'язково вкажіть номер вашого телефону
Обов'язково вкажіть ваш email
Про європейську медичну школу
Європейська Медична Школа – це навчальний заклад, де впроваджено абсолютно новий підхід до процесу навчання. Основою для освітніх програм нашої Медичної Школи стали Європейські навчальні плани. Ми запросили до викладання прогресивних лікарів, які бачать медицину по-новому, й готові поділитися своїм досвідом та знаннями, щоб підготувати абсолютно інше, нове покоління сучасних лікарів. Також, у розпорядженні наших студентів потужна бібліотека, де зібрано найкращі світові медичні підручники.

📅 26 квітня 2021 року в Міжнародному Європейському Університеті видався активний та продуктивний робочий день: відбулася онлайн-зустріч зі стейкхолдером, видавцем, кандидатом технічних наук Іваном Степуріним.

На онлайн-зустріч були запрошені студенти, викладачі й співробітники нашого університету.

☝️Метою візиту було знайомство, налагодження та розвиток контактів із МЄУ, а також пошук можливих видів співробітництва.

В рамках діалогу учасники заходу мали змогу поспілкуватися онлайн із гостем та поставити запитання.
Ця продуктивна зустріч стала черговою відповіддю на виклики сучасного ринку освітніх послуг та праці, а також стимулом для викладачів й адміністрації у подальшій роботі.🙌

Своєю чергою, Іван Степурін подякував за теплу зустріч, подарувавши книгу «Не(відомі) українці, які змінили історію».

❕Міжнародний Європейський Університет завжди відкритий до плідної співпраці з людьми, які своєю професійною діяльністю або творчістю прославляють нашу країну.

Найсучасніша медична школа
пропонує якісну медичну освіту
 
Контакти
Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, 42 / 03187
+38 044 338 00 43