+38 044 338 00 43
До сайту університету

Вітаємо вас на сайті

Заповніть форму
Обов'язково вкажіть ваше ім'я
Обов'язково вкажіть номер вашого телефону
Обов'язково вкажіть ваш email
Про європейську медичну школу
Європейська Медична Школа – це навчальний заклад, де впроваджено абсолютно новий підхід до процесу навчання. Основою для освітніх програм нашої Медичної Школи стали Європейські навчальні плани. Ми запросили до викладання прогресивних лікарів, які бачать медицину по-новому, й готові поділитися своїм досвідом та знаннями, щоб підготувати абсолютно інше, нове покоління сучасних лікарів. Також, у розпорядженні наших студентів потужна бібліотека, де зібрано найкращі світові медичні підручники.

26 квітня
День пам'яті Чорнобильської трагедії

☢️Чорнобиль ...
35 років тому, у квітні 1986 року це страшне слово прозвучало на всю планету, сповістивши світу про масштабну катастрофу XX століття - вибух на 4 енергоблоці Чорнобильської АЕС. Та отруйна хмара, вирвавшись із саркофага, завдала людських втрат та хвороб.
Людина стала безпорадною перед атомом, який більше не хотів залишатися мирним.
Чорнобильська катастрофа - це ще й безжальний урок, що нагадує про те, що не можна легковажно ставитися до навколишнього світу...
Мине ще багато років, але аварія на ЧАЕС так і залишиться гострою темою для нас, незагоєною раною в душі та загальною тривогою ... Збережемо пам'ять про ті трагічні дні, щоб ніколи не повторився Чорнобиль! Низький уклін і вічна пам'ять героям ліквідаторам Чорнобильської аварії ... Всім хто врятував світ від ядерної катастрофи.
🕯️Ми пам'ятаємо...

Найсучасніша медична школа
пропонує якісну медичну освіту
 
Контакти
Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, 42 / 03187
+38 044 338 00 43