+38 044 338 00 43
До сайту університету

Вітаємо вас на сайті

Заповніть форму
Обов'язково вкажіть ваше ім'я
Обов'язково вкажіть номер вашого телефону
Обов'язково вкажіть ваш email
Про європейську медичну школу
Європейська Медична Школа – це навчальний заклад, де впроваджено абсолютно новий підхід до процесу навчання. Основою для освітніх програм нашої Медичної Школи стали Європейські навчальні плани. Ми запросили до викладання прогресивних лікарів, які бачать медицину по-новому, й готові поділитися своїм досвідом та знаннями, щоб підготувати абсолютно інше, нове покоління сучасних лікарів. Також, у розпорядженні наших студентів потужна бібліотека, де зібрано найкращі світові медичні підручники.

Візит проректора Міжнародного Європейського Університету до Анатівки в рамках підписаного Меморандуму про співпрацю.

22 квітня 2021 року в рамках підписаного Меморандуму про співпрацю проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв'язків МЄУ Наволокіна Алла Сергіївна склала візит до унікального містечка Анатівка.

Анатівка - поселення для єврейських біженців з Луганської та Донецької областей, засноване головним рабином України Моше Реувеном Азманом. На зустрічі адміністрація МЄУ ознайомилась із освітньою діяльністю поселення, відвідавши новітню загальноосвітню школу, в якій навчається близько 200 дітей. Основною темою у контексті переговорів стало обговорення можливості відкриття в Анатівці філіалу Міжнародного Європейського Університету.

Нагадаємо, що в березні МЄУ підписав Меморандум про співпрацю з Головним рабином України Моше Реувеном Азманом, що має на меті співробітництво в сфері організації, удосконаленні і забезпеченні учбового процесу, науково-дослідної роботи, розвитку культурних зв’язків, сприяння вступу в університет осіб єврейської національної общини й громадян Ізраїля.

Сьогодні ця діяльність отримала новий імпульс до розвитку.

Найсучасніша медична школа
пропонує якісну медичну освіту
 
Контакти
Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, 42 / 03187
+38 044 338 00 43