+38 044 338 00 43
До сайту університету

Вітаємо вас на сайті

Заповніть форму
Обов'язково вкажіть ваше ім'я
Обов'язково вкажіть номер вашого телефону
Обов'язково вкажіть ваш email
Про європейську медичну школу
Європейська Медична Школа – це навчальний заклад, де впроваджено абсолютно новий підхід до процесу навчання. Основою для освітніх програм нашої Медичної Школи стали Європейські навчальні плани. Ми запросили до викладання прогресивних лікарів, які бачать медицину по-новому, й готові поділитися своїм досвідом та знаннями, щоб підготувати абсолютно інше, нове покоління сучасних лікарів. Також, у розпорядженні наших студентів потужна бібліотека, де зібрано найкращі світові медичні підручники.

22 квітня 2021 року проректор Варшавського університету менеджменту «Collegium Humanum” Тарас Голопич з робочою поїздкою відвідав Міжнародний Європейський Університет. Під час зустрічі обговорювались деталі співпраці.
Місяцем раніше між закладами вищої освіти було підписано угоду про співробітництво. Ця угода дає можливість студентам МЄУ паралельно навчатись у Варшавському університеті і отримати одночасно з українським дипломом диплом Республіки Польща, більше того, студенти мають можливість бути зарахованими на навчання без сертифіката ЗНО. Можливість отримання подвійних дипломів надається як студентам-бакалаврам, так і магістрам.
Міжнародний Європейський Університет - Європа в нас, і вона ближче, ніж ти думаєш!

Найсучасніша медична школа
пропонує якісну медичну освіту
 
Контакти
Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, 42 / 03187
+38 044 338 00 43